a-team Forum Index
a-team Forum IndexFAQSearchRegisterLog in

Gioramaccabee
Goto page: <  1, 2

Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    a-team Forum Index -> public -> toborzo
Previous topic :: Next topic  
Author Message
Admin
Administrateur

PostPosted: Sat 22 Sep - 21:38 (2012)    Post subject: Gioramaccabee Reply with quote

en is talaltam egy videot :

mas ,

hajlanndo vagy e a 2.3.4.5.6.stb faluidat  tavolabbra telepiteni a mostani fovarosodtol ?

Back to top
Publicité

PostPosted: Sat 22 Sep - 21:38 (2012)    Post subject: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Back to top
Gioramaccabee

PostPosted: Sat 22 Sep - 21:52 (2012)    Post subject: Gioramaccabee Reply with quote

Persze hajlando vagyok. Mierrt ne?

Back to top
Admin
Administrateur

PostPosted: Sat 22 Sep - 22:00 (2012)    Post subject: Gioramaccabee Reply with quote

ok, tudomasulvettuk, hogy nem vagy egy nagy asz a jàtekben , de szeretnel lenni es tenni is fogsz erte
majd bebizonyithatod , hogy jol lattam e vagy sem ?

a szavazas elkezdodott - a vitakkal - egy kis turelmedet kérjuk ( 2-3 nap ) amig vegzunk veled Very Happy

addig is csinalj egy jo avatart , mar unom a disznokat
a korcsmankban jo lenne, ha meghivnad a klant egy sorre - hatha befolyasolja a szavazast Very Happy

gratulalok neked a gyors réagalasaidhoz - szerintem elég nagy az esély arra , hogy téged is zaklathatlak a parancsaimmal

ps: a katonai jelentest elkuldted attilanak ?
pps : ne tunj el - gyere vissza idonkent, hatha még van kerdeznivalonk a szavazat végéig

Back to top
Crom-Cruach

PostPosted: Sat 22 Sep - 22:05 (2012)    Post subject: Gioramaccabee Reply with quote

értem.
szóval markolós vagy!

Back to top
Gioramaccabee

PostPosted: Sat 22 Sep - 22:46 (2012)    Post subject: Gioramaccabee Reply with quote

Igen Markolos vagyok Smile

A klannal kapcsolatban meg varok turelmesen.
Minden jot

Back to top
Admin
Administrateur

PostPosted: Sun 23 Sep - 03:17 (2012)    Post subject: Gioramaccabee Reply with quote

es klantag is

Back to top
Contenu Sponsorisé

PostPosted: Today at 10:01 (2018)    Post subject: Gioramaccabee

Back to top
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    a-team Forum Index -> public -> toborzo All times are GMT + 2 Hours
Goto page: <  1, 2
Page 2 of 2

Jump to:  

Index | Make forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Conditions générales d'utilisation
darkages Template © larme d'ange