a-team Forum Index
a-team Forum IndexFAQSearchRegisterLog in

Gioramaccabee
Goto page: 1, 2  >

Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    a-team Forum Index -> public -> toborzo
Previous topic :: Next topic  
Author Message
Gioramaccabee
Guest

PostPosted: Sat 22 Sep - 07:53 (2012)    Post subject: Gioramaccabee Reply with quote

neved a jàtékban :  Gioramaccabee/ A falum neve Mindig a neten

a fo-falud kordinàtai : -108/108

rangod a statisztikaban : 2769

jatekstilusod , tamado/védo : Meg nem tudom

tapastalatod a jatekban : Mar jatszottam egy par eve de kirugtak mert volt vagy 5 fo falum. Nem jutottam meg el a jatek vegeig. Meg nem is volt mobilom amin jatszani tudtam volna.

katonaid szama : ne ird be _ kuld el  Attila   nak maganlevelben ( discréten fogjuk kezelni ) 

conekcio , hanyszor es mennyit naponta : jo kerdes Mobilrol jatszom napi minnimum az 5 alkalom

Back to top
Publicité

PostPosted: Sat 22 Sep - 07:53 (2012)    Post subject: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Back to top
Admin
Administrateur

PostPosted: Sat 22 Sep - 17:27 (2012)    Post subject: Gioramaccabee Reply with quote

koszontelek téged a forumunkon

kérdéseket fogunk feltenni , valaszolj rajuk ( gyere tobbszoor visza ide , hogy mi torténik )

ha mar mindent tudunk, amit akaunk tudni, szavazat alè kerulsz
kérjuk turelmedet , felvételed mindkettonknek ( neked es a klannak) fontos dontés , nem akarjuk elkapkodni

addig is , igyal egy sort a kocsmankban , ird alé a szabalyainkat , es mutasd magad minel surubben , lassuk, hogy aktiv vagy Very Happy

Back to top
Guest
Guest

PostPosted: Sat 22 Sep - 17:57 (2012)    Post subject: :) Reply with quote

Kerdezzetek! Egyetertek!

Back to top
Gioramaccabee

PostPosted: Sat 22 Sep - 18:43 (2012)    Post subject: Gioramaccabee Reply with quote

33 eves vagyok Israelbol jatszom.Itt elek 17 eve. 2 nevelt lanyom van + 1 sajat fiu. 5 eves. A lanyok mar nagyok 16 es 17 evesek.
Nehez gepkezelo vagyok. 
Ha van meg kerdes?

Back to top
Gioramaccabee

PostPosted: Sat 22 Sep - 18:50 (2012)    Post subject: Gioramaccabee Reply with quote

ha kell a face nevem hat legyen. Smile

Back to top
ciklon22
A-Team

PostPosted: Sat 22 Sep - 18:56 (2012)    Post subject: Gioramaccabee Reply with quote

Szabadidődben mennyi időt szánsz erre a játékra? És ha nem gépnél vagy mit szeretsz szabadidődben csinálni?

Back to top

PostPosted: Sat 22 Sep - 19:17 (2012)    Post subject: Gioramaccabee Reply with quote

Lassuk. nallatok reggel 4 kor kelek 90% bekapcsolom a gepet es ranezek a dolgaimra. Aztan munka kozben a mobilrol Ingyen netem van.Ill. benne van a csomagban amit fizetek.
Delutan 4-5 korul erek haza es egybol raesek a gepre. Amig le nem fekszem. 
Altalaban a gep elott ulok a szabadidomben es ezt szeretem csinalni!

Back to top
Admin
Administrateur

PostPosted: Sat 22 Sep - 19:42 (2012)    Post subject: Gioramaccabee Reply with quote

tudod mi a syncro tamadas es védekezes ?
milyen eszkozoket ismersz ami fontos a jàtekben ( tool box stb ?)
mennyi volt a legnagyobb négativod amit kezelni kellett es mennyi ideig ?

nem lattam egy viccet sem a részedrol - ertékejuk a humoros tagokat Mort de Rire

ps: kont aktivalva - engedély a publikus részre - csinalhatsz magadnak egy avatart kis diszno ( ha tudsz )

Back to top
Guest
Guest

PostPosted: Sat 22 Sep - 20:12 (2012)    Post subject: :) Reply with quote

3 eve jatszottam volt 4 vagy 5 regisztaciom amig ki nem dobtak. Nem eltem tarsasagi eletett. Mondjuk ,hogy nem voltam meg megerve ,felnove a jattekhoz. Remelem ezuttal sikerulni fog. 
Foleg ,hogy munka helyen is be tudok jelentkezni. Mobilrol! Akkor nagyon zavart hogy 12, 13 
15 oras kihagyasokkal jatszottam. 
Fogalmam sincs miket kerdeztel foleg ,hogy nincsenek elottem a kerdesek.
De annyit igerhetek ,hogy osszes lessz katonam amit csinalok kevesebb idot fog tolteni nallam 
mint a klanon belol akarki masnal. Ugyanis Kaptar klan 2 tagja fojamatosan kuldik a 10 fos 
rabloikat. Persze eddig meg nem vittek soha semmit. De kitartoan a falum szuletese ota jonnek.
Szoval igy alunk.

Ja es egy viccet kertek:
A vak ember fel akarja dobni a hangulatot a bárban:
- Akarják a legújabb szőkenő-viccet hallani?
Néma csend, megfagy a levegő. A mellette ülő nő odasúgja:
- Vigyázzon, jóember, miket beszél... A mixer szőke, a tulaj szintén. Én is szőke vagyok, 100 kg, fekete öves karatés. A túlsó szomszédom egy 120 kilós, 1.90m magas szőke súlyemelőnő. Végül a maga másik oldalán egy kétméteres, 150 kilós szőke birkózó ül. Most gondolja meg, tényleg el akarja mesélni azt a viccet?!
Mire a vak:
- Inkább mégsem... Semmi kedvem ötször elmagyarázni...

Back to top
Admin
Administrateur

PostPosted: Sat 22 Sep - 20:31 (2012)    Post subject: Gioramaccabee Reply with quote

Back to top
Admin
Administrateur

PostPosted: Sat 22 Sep - 20:34 (2012)    Post subject: Gioramaccabee Reply with quote

ami a valaszaidat , illetve hianyat illeti - azt mar tudjuk, hogy nem sok tapasztalatod van a jatekban

hajlando vagy erofaszitest tenni es mindent megtanulni ( természetesen mi segitunk ) , ahhoz hogy jol tudj jatszani ?

1. lecke : gurulj fel az egereddel, es lathatod amit az elottedvalok irtak

Back to top
Crom-Cruach

PostPosted: Sat 22 Sep - 20:40 (2012)    Post subject: Gioramaccabee Reply with quote

Helóbeló!
A nehéz gépkezelő milyen munkagépet takar?

Back to top
Gioramaccabee

PostPosted: Sat 22 Sep - 21:07 (2012)    Post subject: Gioramaccabee Reply with quote

Admin Okes gyotorni fogom lusta testem! Smile Imadok tanulni!

Crom-Cruach 

Hello 
http://www.youtube.com/watch?v=Cbk0uUIv3wA

Back to top
Gioramaccabee

PostPosted: Sat 22 Sep - 21:12 (2012)    Post subject: Gioramaccabee Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=P2hSoigbCP8&feature=relmfu

Ez is en vagyok Smile

Back to top
Gioramaccabee

PostPosted: Sat 22 Sep - 21:14 (2012)    Post subject: Gioramaccabee Reply with quote

A róka gondolataiba mélyedve ballag az erdőben, mikor a nyuszika váratlanul ráugrik, megerőszakolja, majd lepattan róla, s elkezd menekülni.
A róka dühösen rohan utána. Amikor a nyuszika egy pillanatra eltűnik a róka szeme elől, beugrik egy bokorba, előkap egy újságot, majd leül olvasgatni. A róka tanácstalanul keresgéli a nyuszi nyomát, mikor meglátja az újságot olvasó nyulat. Egyik nyúl neki olyan mint a másik, s nem ismeri fel benne, hogy ezt a nyulat kergette, ezért tőle érdeklődik:
- Te nyuszika! Nem láttál erre egy másik nyuszikát rohanni?
A nyuszi felnéz az újságból.
- Melyiket, amelyik megerőszakolta a rókát?
A róka a fejéhez kap:
- Úristen, már az újságban is írják!?

Back to top
Contenu Sponsorisé

PostPosted: Today at 17:42 (2018)    Post subject: Gioramaccabee

Back to top
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    a-team Forum Index -> public -> toborzo All times are GMT + 2 Hours
Goto page: 1, 2  >
Page 1 of 2

Jump to:  

Index | Make forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Conditions générales d'utilisation
darkages Template © larme d'ange